Förtroendevalda i Nässjö kommun

Ibrahim Hajdarevic (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-330 27 70 (mobil)
072-231 52 76 (arbete)

Postadress:
Storgatan 57 B 571 33 Nässjö
(bostad)

E-post:
ibrahim.hajdarevic@nassjo.se

Bild på Ibrahim Hajdarevic

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-14 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-11-01 - 2022-10-31
Parlamentarisk nämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31