Förtroendevalda i Nässjö kommun

Igran Hussien (S)

Kontaktinformation

Postadress:
Brinellgatan 6, lgh 1001 571 35 Nässjö
(bostad)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 - 2018-10-14
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 2017-01-01 - 2018-12-31