Förtroendevalda i Nässjö kommun

Gudrun Thorstensson (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2017-12-28 - 2018-10-14
Socialnämnd Ledamot 2017-01-01 - 2018-12-31
Socialnämndens individutskott Vice ordförande 2017-01-01 - 2018-12-31