Förtroendevalda i Nässjö kommun

Håkan Gustafsson (S)

Kontaktinformation

Postadress:
Blåbärsstigen 37 571 37 Nässjö
(bostad)

Bild på Håkan Gustafsson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-14 - 2022-10-15
Samhällsplaneringsnämnd Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31