Förtroendevalda i Nässjö kommun

Tommie Ekered (M)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Citynätet i Nässjö AB Vice ordförande 2019-05-01 - 2023-04-30
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-31 - 2022-10-31
Nässjö Affärsverk AB Ledamot 2019-05-01 - 2023-04-30
Nässjö Affärsverk Elnät AB Vice ordförande 2019-05-01 - 2023-04-01