Förtroendevalda i Nässjö kommun

Abdi Fatax Aadan Ismail (C)

Kontaktinformation

Postadress:
Långgatan 72, lgh 1001 571 36 Nässjö
(bostad)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens utskott för barnomsorg-grundskola Ersättare 2019-02-07 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens utskott för gymnasiet Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-14 - 2022-10-15