Förtroendevalda i Nässjö kommun

Sara Lindberg (S)

Kontaktinformation

Postadress:
Högåsagatan 2 571 33 Nässjö
(bostad)

E-post:
sara.lindberg@nassjo.se

Uppdrag (9 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala pensionärsrådet Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunala rådet för funktionshinderfrågor Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-14 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-11-01 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens utskott II Vice ordförande 2018-11-01 - 2022-10-31
Socialnämnd Förste vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens individutskott Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Styrelsen för Nässjö lärcenter Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-10-31