Förtroendevalda i Nässjö kommun

Sandra Nilsson (V)

Kontaktinformation

Postadress:
Södra Bangatan 571 41 Nässjö
(bostad)

E-post:
sandra.nilsson@nassjo.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-14 - 2022-10-15
Parlamentarisk nämnd Insynsplats 2019-01-01 - 2022-12-31