Förtroendevalda i Nässjö kommun

Annette Andersson (C)

Kontaktinformation

Postadress:
Holma Södergård 1 571 91 NÄSSJÖ
(bostad)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-14 - 2022-10-15
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31