Förtroendevalda i Nässjö kommun

Jessica Hafström (KD)

Kontaktinformation

Postadress:
Långgatan 27 B 571 33 Nässjö
(bostad)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-14 - 2022-10-15
Socialnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31