Förtroendevalda i Nässjö kommun

Ann Andersen (SD)

Kontaktinformation

Postadress:
Per Hörbergs väg 10 571 61 Bodafors
(bostad)

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens utskott för barnomsorg-grundskola Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-14 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-04-25 - 2022-10-31
Socialnämnd Ledamot 2019-02-28 - 2022-12-31