Förtroendevalda i Nässjö kommun

Jan-Olof Krona (L)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Socialnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Örnen i Nässjö AB Ledamot 2019-05-01 - 2023-04-30