Förtroendevalda i Nässjö kommun

Gunilla Andersson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-236 66 21 (mobil)

Postadress:
Floragatan 2 571 41 Nässjö
(bostad)

E-post:
gunilla.andersson2@nassjo.se

Bild på Gunilla Andersson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-14 - 2022-10-15
Kultur- och fritidsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31