Förtroendevalda i Nässjö kommun

Per Eriksson (C)

Kontaktinformation

Postadress:
Lerövägen 5 571 73 Stensjön
(bostad)

E-post:
per.eriksson@nassjo.se

Bild på Per Eriksson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunstyrelsen Ersättare 2014-11-01 - 2018-10-31
Parlamentarisk nämnd Ledamot 2017-01-01 - 2018-12-31