Förtroendevalda i Nässjö kommun

Kjell Larsson (SAFE)

Kontaktinformation

Postadress:
Gamlarpsvägen 36 571 33 Nässjö
(bostad)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare 2017-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 - 2018-10-14